Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ÇASKİ EKİPLERİYLE BULUŞTU

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, personeli ile birlikte, kurum içi çalışma prensipleri ve 2020 yılı çalışma programının değerlendirildiği toplantılarına devam ediyor. Personel iş verimliliğinin ve faaliyet programlarının değerlendirildiği son toplantı, ÇASKİ Park’ta Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri ile yapıldı. Hizmetlerin kalitesini artırmak için personel ile bir araya gelmenin ve motivasyon sağlamanın […]
Çankırı - 29 Eylül 2020 11:48 A A

      Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, personeli ile birlikte, kurum içi çalışma prensipleri ve 2020 yılı çalışma programının değerlendirildiği toplantılarına devam ediyor.

Personel iş verimliliğinin ve faaliyet programlarının değerlendirildiği son toplantı, ÇASKİ Park’ta Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri ile yapıldı. Hizmetlerin kalitesini artırmak için personel ile bir araya gelmenin ve motivasyon sağlamanın önemine dikkat çeken Başkan Esen, daha iyi ve etkili hizmet vermenin yolunun personeli dinlemek ve çalışma programına mümkün olduğunca uymaktan geçtiğini ifade etti. Alt ve üst yapı hizmetlerinin belediyecilik çalışma alanı içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Esen, saha çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek “Çankırı Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Her çalışanımız da bu ailenin önemli bir ferdi. İşini iyi yapan, yaşadığı şehre ve o şehrin insanına sahip çıkan her çalışanımız övgüyü hak ediyor. ” dedi.

Çankırı - 11:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.