Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yapımı devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Esen, günün bir bölümünü çalışmaları yerinde incelemeye ayırıyor. Çankırı Belediyesi, talep ve ihtiyaç noktasında şehrin her köşesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Esen, ekiplerinin ve bölge sakinlerinin de hatırını soruyor. Esen’in son incelediği çalışmalar ise Tatlıçay kenarı büfe […]
Çankırı - 20 Ekim 2021 19:43 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yapımı devam eden çalışmaları yakından takip ediyor. Esen, günün bir bölümünü çalışmaları yerinde incelemeye ayırıyor.

Çankırı Belediyesi, talep ve ihtiyaç noktasında şehrin her köşesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Esen, ekiplerinin ve bölge sakinlerinin de hatırını soruyor. Esen’in son incelediği çalışmalar ise Tatlıçay kenarı büfe ve seyir terası yapımı ile iç düzenlemeleri devam eden sosyal tesis alanı oldu. Tatlıçay Rekreasyon Projesi kapsamında Güneş İlkokulu ile Mini Sinema arasında kalan park alanına yapılacak iki adet kafeterya binası ile iki bina arasındaki meydana seyir terası yapım çalışmaları hakkında bilgi alan Esen, sosyal tesis alanında yapılan Engelliler Yaşam Merkezi ile sosyal tesis iç mekân düzenlemelerini inceledi. Teknik birimlere ait depoları tek merkezde toplama çalışmalarını sürdüren Esen, kurduğu Lojistik ve Destek Merkezi alanında yapımı devam eden iki yeni kapalı depo çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Çankırı - 19:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.