13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN ÇALIŞMALARI MARKAJA ALDI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehrin dört bir yanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında işçilerden bilgi alan Esen, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Çankırı Belediyesinin çalışmaları şehrin muhtelif alanlarında devam ediyor. Esentepe Mahallesi sathi kaplama, Şehit Eyüp Gönen Caddesi kaldırım, Bademlik deresi taşkın koruma tesisi, sokak ve cephe sağlıklaştırma, Tatlıçay 2. etap […]
Çankırı - 20 Ağustos 2021 21:38 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, şehrin dört bir yanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında işçilerden bilgi alan Esen, mahalle sakinleriyle de sohbet etti.

Çankırı Belediyesinin çalışmaları şehrin muhtelif alanlarında devam ediyor. Esentepe Mahallesi sathi kaplama, Şehit Eyüp Gönen Caddesi kaldırım, Bademlik deresi taşkın koruma tesisi, sokak ve cephe sağlıklaştırma, Tatlıçay 2. etap ile çay kenarı büfe ve seyir terası çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Esen, çalışmalar ile ilgili gerekli talimatları verdi. İncelemeler sırasında vatandaşlar ile sohbet eden Esen, belediye çalışmaları hakkında istişare etti. Çalışmalar hakkında vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinledi.

Belediye çalışmalarının aynı anda birçok alanda devam ettiğini belirten Esen, vatandaşların ve şehrin tüm ihtiyaçlarına sırası ile cevap verebilmek için tüm ekibi ile birlikte çalışma programını titiz bir şekilde yürüttüklerini ifade etti.

Çankırı - 21:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.