11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN BİRİM MÜDÜRLERİ İLE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bayram tatili sonrası mesainin ilk gününde birim müdürleri ile istişare toplantısında bir araya geldi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bayram tatili süresince özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek,  geçmiş Kurban Bayramlarını kutlayıp sağlık ve sıhhat içerisinde daha nice bayramlara ulaşma temennisinde bulundu. Toplantıda yetkililerden proje ve çalışmalara ilişkin brifing […]
Çankırı - 26 Temmuz 2021 19:45 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bayram tatili sonrası mesainin ilk gününde birim müdürleri ile istişare toplantısında bir araya geldi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bayram tatili süresince özveriyle çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek,  geçmiş Kurban Bayramlarını kutlayıp sağlık ve sıhhat içerisinde daha nice bayramlara ulaşma temennisinde bulundu.

Toplantıda yetkililerden proje ve çalışmalara ilişkin brifing alan Başkan Esen, daha sonra birim müdürleri ile birlikte yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Esen, ekibiyle birlikte ortak akıl ve ortak kararlarla kenti daha güzel günlere hazırladıklarını ve bu kentin insanına hizmet etmekten gurur duyduğunu kaydetti. İncelemelerde Başkan Esen’e birim müdürlerinin yanı sıra başkan yardımcıları da eşlik etti.

Çankırı - 19:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.