Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Bayramı sonrası ilk mesaide personeli ile bayramlaştı. Başkan Yardımcıları ve Özel Kalem Müdürü ile Başkanlık makamında hazır bekleyen Başkan Esen, pandemi sürecinde yasakların kalkması ile birlikte tüm personelini makamında kabul etti. Çankırı Belediyesi, bayramlaşma geleneğini sürdürdü. Esen, Belediye birimlerinde çalışan personel ile tek tek bayramlaştı. Ziyarete gelen vatandaşlar […]
Çankırı - 5 Mayıs 2022 23:42 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Bayramı sonrası ilk mesaide personeli ile bayramlaştı. Başkan Yardımcıları ve Özel Kalem Müdürü ile Başkanlık makamında hazır bekleyen Başkan Esen, pandemi sürecinde yasakların kalkması ile birlikte tüm personelini makamında kabul etti.

Çankırı Belediyesi, bayramlaşma geleneğini sürdürdü. Esen, Belediye birimlerinde çalışan personel ile tek tek bayramlaştı. Ziyarete gelen vatandaşlar ile devam eden bayramlaşma geleneğinde personele ve vatandaşlara kolonya ile çikolata ikram edildi. Bayramlaşma, personel arasında da devam etti.

Çankırı - 23:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.