Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  başarılı sporcuları ödüllendirdi. Esen, makamında ağırladığı sporcular ile sohbet ettikten sonra başarılar diledi. Başkan Esen, Edirne’de düzenlenen Kırkpınar Güreşleri’nde Küçük Orta Küçük Boy’da ikinci olarak bir üst boya çıkan ve İstanbul Çatalca’da yapılan yağlı güreş müsabakalarında Küçük Orta Büyük Boy’da şampiyon olan Belediyespor Kulübü güreşçilerinden Kadir Güleşen ile 13-15 […]
Çankırı - 8 Eylül 2021 22:40 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen,  başarılı sporcuları ödüllendirdi. Esen, makamında ağırladığı sporcular ile sohbet ettikten sonra başarılar diledi.

Başkan Esen, Edirne’de düzenlenen Kırkpınar Güreşleri’nde Küçük Orta Küçük Boy’da ikinci olarak bir üst boya çıkan ve İstanbul Çatalca’da yapılan yağlı güreş müsabakalarında Küçük Orta Büyük Boy’da şampiyon olan Belediyespor Kulübü güreşçilerinden Kadir Güleşen ile 13-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılan Türkiye Judo Şampiyonası’nda 34 kg’da 2. olan Samet Cebeci’yi makamında ağırladı. Sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Esen, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor ile uğraştığını görmek, bu alanda başarılarına şahit olmak bizleri gelecek adına daha da yüreklendiriyor. Azimlerinden dolayı sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi ve Çankırı Belediyesinin spora ve sporcuya desteğinin devam edeceğini söyledi.

Çankırı - 22:40 A A
BENZER HABERLER