21° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN ESEN AYIN PERSONELLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ayın personellerini ödüllendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay 11 müdürlük personelini ödüllendiren Esen, kalan 11 müdürlüğün personellerini de bu ay ödüllendirdi. Gösterdikleri performans sebebi ile ödüle layık görülen çalışanlara makamda hediyeleri Başkan Esen tarafından takdim edildi. Çankırı Belediyesi’nde Kasım ayında başarılı performans sergileyen 11 birim çalışanı ödüllendirildi. Başkanlık makamında gerçekleşen […]
Çankırı - 14 Aralık 2020 18:04 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, ayın personellerini ödüllendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay 11 müdürlük personelini ödüllendiren Esen, kalan 11 müdürlüğün personellerini de bu ay ödüllendirdi. Gösterdikleri performans sebebi ile ödüle layık görülen çalışanlara makamda hediyeleri Başkan Esen tarafından takdim edildi.

Çankırı Belediyesi’nde Kasım ayında başarılı performans sergileyen 11 birim çalışanı ödüllendirildi. Başkanlık makamında gerçekleşen törende personellerine teşekkür eden Esen, “Bu uygulama ile Belediye bünyesindeki tüm müdürlük personellerimizden daha iyi performans sergileyen çalışanlarımızın şevkini arttırmak istedik. Çankırı’mızın gelişip büyümesinde emek veren herkes takdir edilmeyi hak ediyor.” dedi.

Çankırı - 18:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.