-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ’TAN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Akbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Çanakkale Zaferimizin 107. yıl dönümünde o kutlu ruhu büyük bir heyecan ve gururla yaşıyoruz. Çanakkale Zaferi; vatanımıza, bayrağımıza, hürriyetimize, mukaddesatımıza kısaca öz benliğimize kastetmek isteyenlere verilmiş tarihi bir […]
Çankırı - 17 Mart 2022 19:59 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Akbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Çanakkale Zaferimizin 107. yıl dönümünde o kutlu ruhu büyük bir heyecan ve gururla yaşıyoruz. Çanakkale Zaferi; vatanımıza, bayrağımıza, hürriyetimize, mukaddesatımıza kısaca öz benliğimize kastetmek isteyenlere verilmiş tarihi bir cevaptır. Tüm dünya bilmelidir ki, tarih boyunca nice fedakarlıklarla, nice badireler atlatan yüce Türk Milleti, dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de vatanın bölünmez bütünlüğü söz konusu olduğunda her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını seve seve feda eden ve bu güzel yurdumuzu bizlere emanet eden Aziz Şehitlerimiz; tün dünyaya milletimizin bağımsızlığını ilan etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitleri Anma Günü münasebetiyle de; Bu toprakları bize mukaddes bir vatan kılan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.”

Çankırı - 19:59 A A
BENZER HABERLER