14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ’TAN 1 MAYIS MESAJI!

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Mesajına, “Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir.” sözleriyle başlayan Başkan Akbaş , şöyle devam etti: “Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü […]
Genel - 1 Mayıs 2023 10:24 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Mesajına, “Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir.” sözleriyle başlayan Başkan Akbaş , şöyle devam etti:

“Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerle; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü‘nün, bir şenlik havasında geçmesini, birlik beraberlik ve dayanışma içinde kavgadan çatışmadan uzak, barış ve kardeşlik duyguları içerisinde kutlanması dileğiyle tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Genel - 10:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.