-8° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: “TÜRKİYE’YE İYİ’LER GELECEK SORUNLAR BİTECEK!”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, geçtiğimiz gün İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Dış İlişkiler İşleri Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, Çerkeş İlçe Başkanı Haydar Çamdibi, Kurşunlu İlçe Başkanı Recep Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkeş ve Kurşunlu İlçesindeki esnaf ve vatandaşı ziyaret ettiler. Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Akbaş, […]
Genel - 6 Kasım 2022 18:01 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, geçtiğimiz gün İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Dış İlişkiler İşleri Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş, Çerkeş İlçe Başkanı Haydar Çamdibi, Kurşunlu İlçe Başkanı Recep Gül ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkeş ve Kurşunlu İlçesindeki esnaf ve vatandaşı ziyaret ettiler.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Akbaş, dün Milletvekili Ağıralioğlu, Dışilişkiler Başkan Yardımcısı Karamemiş, Başkan Gül ve Çamdibi ile birlikte Çerkeş ve Kurşunlu İlçesini ziyaret etti. Vatandaş ve esnafla sohbet eden Akbaş, sorun, öneri ve talepleri de tek tek dinleyerek not etti. Çözüm önerilerinde bulunan Başkan Akbaş,  İYİ Parti’nin iktidarlığında hayata geçirilmek istenen projelerden bahsederek halkla bol bol fikir alışverişinde bulundu. Büyük bir ilgi ile karşılanan heyet İYİ Parti’nin vizyon ve misyonundan da bahsetti.

Ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada esnaf ve vatandaşın birçok sorunu olduğuna değinen Başkan Akbaş; “Geçtiğimiz gün çok önemli bir konuk ağırladık. İstanbul Milletvekilimiz Ağıralioğlu Çankırı’ya geldi. Bizler de hemen seçim çalışmaları kapsamında vekilimiz Ağıralioğlu, Başkan Yardımcımız Karamemiş, Başkan Gül ve Çamdibi, yönetim kurulu üyeleri ile Çerkeş ve Kurşunlu İlçelerimize gittik. Bizlere ve vekilimiz Yavuz Ağıralioğlu’na halkın sevgi ve teveccühü tamdı. Vekilimiz de halkın sorun, öneri ve taleplerini tek tek dinledi. Sokak ortasında halkımızı durdurup, neyden şikayetçi olduğunu sorduk. Keza esnafları tek tek gezerek hayırlı işler diledik, sıkıntılarıyla ilgili istişarelerde bulunduk.

Vekilimiz sorunların çözümü için İYİ Parti’nin projelerinden bahsetti. Halk sosyal, siyasal, ekonomik, psikolojik olarak çok yıpranmış durumda. Esnaf siftah yapmadan dükkan kapattığını bile dile getiriyor. Öyle ki elektrik zammı dolayısı ile en az tüketim yapmak için gece lambaları  bile kapatanlar var. Esnaf ürüne zam yapmaktan utanmış, vatandaştan azar yemekten utanmış. Evine ekmek götürememekten bahsediyorlar. Sadece esnaf değil halk da böyle. Halkın cebinde para yok ki esnaf canlansın. Herkes çok müşkül durumda. İktidar ise sadece izliyor. Bir şey yokmuş gibi hayat güzel nâraları atmaya devam ediyor. Bu devran böyle dönmez. Biz halkımızı bu çaresizliğe sevk edemeyiz. İktidar olduğumuz an yapacaklarımız belli. Herkesi huzura erdireceğiz. Tek bir kişi bile liyakatsizlikten, sadakatsizlikten, olumsuzluklardan, enflasyondan bahsetmeyecek. Türkiye’ye İYİ’ler gelecek, sorunlar bitecek.” şeklinde konuştu.

Genel - 18:01 A A
BENZER HABERLER