24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: “SEÇİMLERE HAZIRIZ”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, parti kongresinin ardından çalışmalarını sürdürüyor. İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı 3. Olağan Kongresinde güven tazeleyen Başkan Aydın Akbaş, kongre sürecini değerlendirdi. Kongreye katılım sağlayan milletvekilleri, teşkilat mensupları, siyasi parti temsilcileri ve STK’lara teşekkür eden Başkan Akbaş, “Partimizin 3.Olağan Kongresini yoğun bir katılımla, Ankara Milletvekilimiz Ayhan Altıntaş’ın divan başkanlığında […]
Genel - 19 Ocak 2023 22:41 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, parti kongresinin ardından çalışmalarını sürdürüyor. İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı 3. Olağan Kongresinde güven tazeleyen Başkan Aydın Akbaş, kongre sürecini değerlendirdi.

Kongreye katılım sağlayan milletvekilleri, teşkilat mensupları, siyasi parti temsilcileri ve STK’lara teşekkür eden Başkan Akbaş, “Partimizin 3.Olağan Kongresini yoğun bir katılımla, Ankara Milletvekilimiz Ayhan Altıntaş’ın divan başkanlığında gerçekleştirdik. 4 adayın yarıştığı kongremizde partimizin kıymetli mensupları görevi yine bize verdi. Teşkilatlarımızla birlikte mazbatamızı alarak görevimizi aynı kararlılık ve azimle sürdürmeye başladık. Katılım sağlayan, destek veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

KONGRE BİTTİ SIRADA SEÇİM VAR
İl Kongresinin ardından seçim çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini ifade eden Başkan Akbaş, “Görev süremiz boyunca her zaman halkımızla iç içe olduk. Sorun ve sıkıntıları dinledik ve başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere milletvekillerimize ilettik. Halktan kaçan değil onların her zaman yanında olan bir anlayışla çalışıyoruz. 2023 seçimlerine tüm teşkilatlarımızla hazırız. Türkiye’nin umudu olan Meral Akşener’i iktidara taşıyacağız. Ülkemize güneş doğacak, az kaldı.” diye konuştu.
Genel - 22:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.