Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ POLİS HAFTASINI KUTLADI

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Polis Paftası dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akbaş mesajında, “Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, gerektiğinde canını hiçe saymıştır.” dedi. Akbaş mesajına şöyle devam etti: “Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır. Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu […]
Genel - 12 Nisan 2022 15:13 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Polis Paftası dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akbaş mesajında, “Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, gerektiğinde canını hiçe saymıştır.” dedi.

Akbaş mesajına şöyle devam etti:

“Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır. Emniyet Teşkilatımız, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de alarak çağdaş bir anlayışla görevlerini ifa etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatının Kuruluşunun 177. Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarımızı şükranla ve içtenlikle kutluyor; görevleri esnasında şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyorum” dedi.

Genel - 15:13 A A
BENZER HABERLER