Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ ÖĞRETMENLERLE AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, 24 Kasım münasebeti ile geçtiğimiz gün öğretmenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Öğretmenliğin en şerefli, en kutsal mesleklerden bir tanesi olduğunu dile getiren Çankırı İl Başkanı Akbaş: “Öğretmenlerimizle bir araya gelerek hasbihal etme fırsatı bulduk. Hepsine sonsuz teşekkürler.” dedi. Sosyal ve toplumsal olaylara, günlere bir hayli önem gösteren İYİ Parti […]
Eğitim - 26 Kasım 2022 22:35 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı, 24 Kasım münasebeti ile geçtiğimiz gün öğretmenlerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Öğretmenliğin en şerefli, en kutsal mesleklerden bir tanesi olduğunu dile getiren Çankırı İl Başkanı Akbaş: “Öğretmenlerimizle bir araya gelerek hasbihal etme fırsatı bulduk. Hepsine sonsuz teşekkürler.” dedi.

Sosyal ve toplumsal olaylara, günlere bir hayli önem gösteren İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, bu kez de 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Çankırı’daki öğretmenlerimizle bir araya geldi. Akşam yemeği programına birçok öğretmen de katılım sağladı. Öğretmenlerle uzun uzadıya konuşan Başkan Akbaş; sorun, öneri ve talepleri de dinledi. İktidara geldikleri ilk gün öğretmenlerle ilgili birçok yenilik yapacaklarını belirten Başkan Akbaş, vaatleri hakkında da istişarelerde bulundu.

Programın sonunda tüm öğretmenlere katıldıkları için teşekkür ederek, “Kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü, İYİ Parti İl Başkanlığı olarak akşam yemeği ile kutladık. Davetimizi kabul eden ve şeref veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyor ve bir kez daha Öğretmenler Günlerini kutluyoruz. Biliyoruz ki öğretmenlerimizin birçok sorun ve sıkıntısı var, iktidarın kasten uygulamak istemediği planları var. Ama biz buna müsaade etmeyeceğiz. Öğretmenlerimizin gözünü yaşta, aklını işte bırakmayacağız. Var gücümüzle öğretmenlerimizi refaha çıkaracağız.” dedi.

Eğitim - 22:35 A A
BENZER HABERLER