20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş vatandaş ve esnafın dertlerini dinlemeye devam ediyor. Akbaş, il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Atatürk Bulvarı ve Kucaklama Taşı mevkiinde yol yapım çalışmalarından etkilenen esnafı ziyaret etti. Atatürk Bulvarı’nda ve Kucaklama Taşı mevkiinde esnafları ziyaret eden Başkan Akbaş, yol yapım çalışmaları nedeniyle esnafın kazancının düştüğünü söyledi. Zor durumda olduklarını […]
Genel - 5 Eylül 2022 20:13 A A
İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş vatandaş ve esnafın dertlerini dinlemeye devam ediyor. Akbaş, il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Atatürk Bulvarı ve Kucaklama Taşı mevkiinde yol yapım çalışmalarından etkilenen esnafı ziyaret etti. Atatürk Bulvarı’nda ve Kucaklama Taşı mevkiinde esnafları ziyaret eden Başkan Akbaş, yol yapım çalışmaları nedeniyle esnafın kazancının düştüğünü söyledi. Zor durumda olduklarını belirten Esnaf, mağduriyetinin giderilmesi için İYİ Parti’den destek istedi.
Başkan Akbaş, “Bugün Atatürk Bulvarı ve Kucaklama Taşı mevkiinde yol yapım çalışmasından etkilenen  esnaf kardeşlerimizi ziyaret edip kendilerini dinledik. Esnaflarımızdan  bazıları iki aydır devam eden  kazılar nedeni ile  dükkanlarını hiç  açamadıklarını  açık olan diğer günlerde ise işlerinin iyice düştüğünü anlattı. Bazı esnaflarımız işlerinin  bitme noktasına geldiğini, pandemi ve hemen arkasından gelen ekonomik kriz nedeniyle zor şartlarda ayakta kalmaya çalıştıklarını anlattı. Zor durumda olan esnaf, başvuru yapmasına rağmen belediyeden bu çalışma sırasında maddi destek alamadı. Doğal olarak Belediyeden ve esnaf örgütlerinden yardım beklediklerini beyan ettiler. Bizler de  kendilerine Proje karşıtı olmadığımızı yapılan hizmetlerin, memleketimiz için en hayırlısı olmasını dilediğimizi, sıkıntıların da mağduriyetlerin de en kısa zamanda giderilebileceğini umduğumuzu ilettik.” ifadelerine yer verdi.
Genel - 20:13 A A
BENZER HABERLER