-5° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN AKBAŞ: “2023 İYİ’LERİN YILI OLACAK!”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İYİ Parti’nin ideolojisini kapı kapı dolaşarak tüm vatandaşlara duyuracağını belirten Başkan Akbaş bu defa da Yapraklı İlçesi ve köylerindeki vatandaşları ziyaret etti. Seçim çalışmaları için mesai kavramı gözetmeksizin tüm ilçe ve köyleri tek tek gezerek halkla bir araya gelen Başkan Akbaş’ın bu […]
Genel - 3 Ağustos 2022 13:35 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İYİ Parti’nin ideolojisini kapı kapı dolaşarak tüm vatandaşlara duyuracağını belirten Başkan Akbaş bu defa da Yapraklı İlçesi ve köylerindeki vatandaşları ziyaret etti.

Seçim çalışmaları için mesai kavramı gözetmeksizin tüm ilçe ve köyleri tek tek gezerek halkla bir araya gelen Başkan Akbaş’ın bu seferki durağı Yapraklı ilçesi oldu. Esnafla ve vatandaşları ziyaret edip, sorun ve önerilerini dinlemeyi ihmal etmeyen Başkan Akbaş, 2023’ün İYİ’lerin yılı olacağını söyledi.

“HALK BİZE BİZ DE HALKA GÜVENİYORUZ”

Vatandaşların birçok konudan dolayı maddi ve manevi olarak sıkıntıda olduğunu belirten Başkan Akbaş, “Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Kâh stant kuruyoruz, kah sokaklara iniyoruz, kah mahalle mahalle, köy köy geziyoruz. Tek bir amacımız var o da Türkiye… Biz de bu sistemin değişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yapraklı İlçesinde ki halk da, beldelerinde yaşayan köylüler de çok müşkil durumda. Bir dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz. Nedeni ise iktidarın uyguladığı ya da uygulayamadığı politikalar. Üretici yorgun, tüketici daha da yorgun. İYİ Parti’ye güveniyorlar, biz de söz verdik. Güvenlerini asla boşa çıkartmayacağız. İlk seçimde kötüler gidecek İYİ’ler gelecek. İşin ehli olanlar bu ülkeyi yönetecek. Çiftçiler de, köylüler de, esnaf da, vatandaş da İYİ’lerle refaha kavuşacak. Az kaldı.” şeklinde konuştu.

Genel - 13:35 A A
BENZER HABERLER