17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAL LİGİNDEN BİR SÜRPRİZ DAHA

Geçtiğimiz sezon BAL ligine yükselen Kurşunlu Belediyespor Kulübü’nün başarılı Başkanı Zekeriya Kahraman, BAL Ligi’nin yeni sürprizini bir basın açıklamasıyla taraftarlarına duyurdu. Her şeye rağmen maçlara hazırlandıklarını söyleyen Başkan Kahraman, açıklamasında şunları söyledi: “Bilindiği gibi bu sezon pandemi dolayısı ile BAL ligi bir çok defa ertelenmiştir. Şimdi ise şartlar daha da ağırlaştırılarak yeni bir oluşum hazırlanmıştır […]
Genel - 17 Mayıs 2021 18:59 A A

Geçtiğimiz sezon BAL ligine yükselen Kurşunlu Belediyespor Kulübü’nün başarılı Başkanı Zekeriya Kahraman, BAL Ligi’nin yeni sürprizini bir basın açıklamasıyla taraftarlarına duyurdu. Her şeye rağmen maçlara hazırlandıklarını söyleyen Başkan Kahraman, açıklamasında şunları söyledi:

“Bilindiği gibi bu sezon pandemi dolayısı ile BAL ligi bir çok defa ertelenmiştir. Şimdi ise şartlar daha da ağırlaştırılarak yeni bir oluşum hazırlanmıştır ve kulüplerden lige katılıp katılmayacakları sorulmaktadır.

Kurşunlu Belediyespor Kulübü olarak, her türlü zorluğa göğüs gerecek ve hem Kurşunlu’muzu hem de Çankırı’mızı en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.

Hayırlı olması temennisi ile TFF’ye katılım yazımızı gönderdik.”

Genel - 18:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.