Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAL LİGİNDEKİ TEK TEMSİLCİMİZ ÇANKIRI SARAY 18 SPOR LİG İKİNCİLİĞİNE YÜKSELDİ

Çankırımızın Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL) tek temsilcisi Çankırı Saray 18 Spor, bu hafta Çorum’da 3 puanla döndü. 2 hafta üstüste 3 puanı kaptırmayan Çankırı Saray 18 Spor, bu haftaki maçında Osmancık Belediyespor’la karşılaşmak için sahaya çıktı. Ancak Osmancık Belediyespor’un sahaya çıkmaması nedeniyle hükmen galip sayıldı ve yorulmadan 3 puanı hanesine yazdırdı. Geçen hafta da Suluova […]
Genel - 22 Ekim 2023 21:40 A A

Çankırımızın Bölgesel Amatör Lig’deki (BAL) tek temsilcisi Çankırı Saray 18 Spor, bu hafta Çorum’da 3 puanla döndü. 2 hafta üstüste 3 puanı kaptırmayan Çankırı Saray 18 Spor, bu haftaki maçında Osmancık Belediyespor’la karşılaşmak için sahaya çıktı. Ancak Osmancık Belediyespor’un sahaya çıkmaması nedeniyle hükmen galip sayıldı ve yorulmadan 3 puanı hanesine yazdırdı.

Geçen hafta da Suluova Sebatsporu kendi sahasında 1 – 0 yenerek ilk galibiyetini alan Çankırı Saray 18 Spor, toplamda 6 puanla averajla lider koltuğunda olan Safranboluspor’un ardından 2. sıraya yükseldi.

Çankırı Saray 18 Spor’un bu haftaki rakibi ise Lider Safranboluspor. Maçın skoru yeni lideri belirleyecek. Çankırı Saray 18 Spor’un galibiyeti halinde liderliğe yükseleceği maç 29 Ekim Pazar günü Çankırı Atatürk Stadyumu’nda oynanacak. Çankırı Saray 18 Spor Kulüp Başkanı Metin Kılıç, Pazar günkü Safranboluspor maçına tüm Çankırılıları davet etti.

Genel - 21:40 A A
BENZER HABERLER