17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAL LİGİ MAÇLARININ ERTELENMESİ BASIN TOPLANTISIYLA PROTESTO EDİLDİ

Bölgesel Amatör Lig (BAL)  maçları yeniden ertelendi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) , daha önce 17 Nisan’da başlayacağını açıkladığı BAL Ligi maçlarının Mayıs ayının son haftasına ertelendiğini açıkladı. Yapılan erteleme açıklaması, BAL Ligi takımlarının tamamında aşırı tepkiyle karşılandı. Seslerini duyurabilmek için çalmadık kapı bırakmayan BAL Ligi Kulüp Başkanları ve futbolcular bütün kapıların yüzlerine kapandığını, ne Federasyon […]
Genel - 13 Nisan 2021 18:30 A A

Bölgesel Amatör Lig (BAL)  maçları yeniden ertelendi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) , daha önce 17 Nisan’da başlayacağını açıkladığı BAL Ligi maçlarının Mayıs ayının son haftasına ertelendiğini açıkladı. Yapılan erteleme açıklaması, BAL Ligi takımlarının tamamında aşırı tepkiyle karşılandı.

Seslerini duyurabilmek için çalmadık kapı bırakmayan BAL Ligi Kulüp Başkanları ve futbolcular bütün kapıların yüzlerine kapandığını, ne Federasyon ne de Bakanlığın kendilerine hiçbir şekilde destek olmadığını söyleyerek durumu protesto etmek için bugün bir basın toplantısı düzenlediler. Toplantıya katılan Kulüp Yetkilileri “Madem maçlar başlamayacaktı neden onca masraf edip takımları kurdurdunuz bize?” sözleriyle haklı tepkilerini dile getirdiler.

CARMED 1074 Çankırıspor adına Kulüp Yöneticisi Arif Poyraz Dede’nin katıldığı basın toplantısında Ligin kendilerine söz verildiği tarihte başlatılabilmesi için tüm yetkililerden ve Sayın Cumhurbaşkanımızdan destek isteyen Kulüp Yöneticileri, TFF’nin BAL Ligine yaptığı yanlı tutumdan vazgeçmesi için sonuna kadar savaşacaklarını belirttiler.

 

Genel - 18:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.