20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAL LİGİ MAÇLARI 23 MAYIS’TA BAŞLIYOR

Ertelenen BAL Liginde mücadele eden takımlarımızdan Carmed 1074 Çankırıspor’dan bugün yapılan açıklamada, BAL Ligi maçlarının, son anda bir değişiklik olmazsa 23 Mayıs’ta başlayacağı bildirildi. 17 Nisan’da başlayacağı bildirilen ancak sonradan TFF kararıyla Mayıs sonuna ertelenen BAL Ligi maçları inşallah yeniden ertelenmez de bütün ümidini maçların başlamasına bağlayan BAL Ligi takımları yeni bir hayal kırıklığı yaşamazlar. […]
Genel - 19 Nisan 2021 21:43 A A

Ertelenen BAL Liginde mücadele eden takımlarımızdan Carmed 1074 Çankırıspor’dan bugün yapılan açıklamada, BAL Ligi maçlarının, son anda bir değişiklik olmazsa 23 Mayıs’ta başlayacağı bildirildi. 17 Nisan’da başlayacağı bildirilen ancak sonradan TFF kararıyla Mayıs sonuna ertelenen BAL Ligi maçları inşallah yeniden ertelenmez de bütün ümidini maçların başlamasına bağlayan BAL Ligi takımları yeni bir hayal kırıklığı yaşamazlar.

Carmed 1074 Çankırıspor’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Kulüp As Başkanımız Arif Dede ve Bölgesel Amatör Ligi takımları başkanlarından oluşan 5 kişilik heyet Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti.

Ziyaretin konusu liglerin başlama tarihi oldu. Kulüpleri temsilen  gelen heyet Kulüplerimizin bu süreçte mağdur olduklarını en kısa sürede liglerin başlaması gerektiğini belirterek en kısa sürede liglerin oynanması için çalışmaların başlatılmasını istedi.

Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ise Bölgesel Amatör Liginin oynanacağını ve 23 Mayıs’ta sağlık kurulu onay verdiği takdirde liglerin başlayacağını söyledi.”

Genel - 21:43 A A
BENZER HABERLER