29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN MESLEK LİSEMİZE BAŞARI BELGESİ

      İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salgın sürecinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplamıştı. Lisemiz salgın sürecinde dezenfektan, maske, tek kullanımlık tulum, yüz siperliği, yeni hastanelerimizin yapımında ihtiyaç duyulan elektrik ve elektronik malzemeler üretiminde büyük rol oynadı.       Bu sebeple emekli olan Okul Müdürümüz İsmail Karabasmaz, Müdür Yardımcımız Nilgün Kaya ve […]
Çankırı - 18 Aralık 2020 23:19 A A

      İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salgın sürecinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplamıştı. Lisemiz salgın sürecinde dezenfektan, maske, tek kullanımlık tulum, yüz siperliği, yeni hastanelerimizin yapımında ihtiyaç duyulan elektrik ve elektronik malzemeler üretiminde büyük rol oynadı.

      Bu sebeple emekli olan Okul Müdürümüz İsmail Karabasmaz, Müdür Yardımcımız Nilgün Kaya ve Bekir Engin Uysal, Kimya Alan Şefi Emine Demirci, Kimya Atölye Şefi Ülgen Ömür, Elektrik Elektronik Alan Şefi Alim Emre Derelli ve Elektrik Elektronik Atölye Şefi Kasım Karatekin’e müdürlüğümüz toplantı salonunda Başarı Belgeleri takdim edildi.

      Başarı Belgesi Takdim töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, ” Meslek Liselerimizin bu süreçte yaptıkları hiçbir zaman unutulmayacak. Meslek Liselerimizin üretimin temel taşını oluşturma konusunda yüreklendirilmeleri adına sürekli çalışmaktayız. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve idarecilerimize yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Çankırı - 23:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.