29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAKAN YARDIMCISI EMİNOĞLU ÇANKIRI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından karşılanan Eminoğlu, Çankırı’da yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Makamda gerçekleştirilen görüşmede Başkan Esen, yerel yönetim olarak Çankırı’daki gençliğin sanat, spor, kültür başta olmak üzere birçok alanda en […]
Çankırı - 6 Eylül 2023 10:10 A A

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ve ekibi tarafından karşılanan Eminoğlu, Çankırı’da yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Makamda gerçekleştirilen görüşmede Başkan Esen, yerel yönetim olarak Çankırı’daki gençliğin sanat, spor, kültür başta olmak üzere birçok alanda en büyük destekçisi olmaya gayret ettiklerini söyledi. Ziyaret sonunda Esen, Bakan Yardımcısı Eminoğlu’na Çankırı ziyareti anısına filografi  ile işlenmiş Türk Bayraklı plaket hediye etti.

Çankırı - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.