13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU ÇERKEŞ BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çankırı’daki incelemelerinin ardından ilçelerde de incelemelerde bulundu. Çerkeş Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Karaismailoğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Sopacı, Adil Karaismailoğlu’na Çerkeş’in yöresel lezzetlerinden Çerkeş Sırma Baklavası ve Çerkeş Su böreği takdim etti. Başkan Sopacı, Kızılcahamam-Çerkeş yolu ihale çalışmalarının bir an önce […]
Çankırı - 25 Mayıs 2021 09:38 A A

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çankırı’daki incelemelerinin ardından ilçelerde de incelemelerde bulundu. Çerkeş Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Karaismailoğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Başkan Sopacı, Adil Karaismailoğlu’na Çerkeş’in yöresel lezzetlerinden Çerkeş Sırma Baklavası ve Çerkeş Su böreği takdim etti. Başkan Sopacı, Kızılcahamam-Çerkeş yolu ihale çalışmalarının bir an önce başlaması, Çerkeş Organize Sanayi bölgesinde bulunan kavşağın düzenleme çalışmaları ile TCDD İstasyon düzenlemesi ve restorasyonu için Bakan Karaismailoğlu’ndan destek talebinde bulundu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Çankırı ili ve ilçelerindeki birçok projeye verecekleri desteğin, Çerkeş ilçemizdeki projelere de verileceğini söyledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Saçak Beldesi ziyaretinin ardından Çerkeş ilçesinden ayrıldı.

Çankırı - 09:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.