13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

2021 Yılının ilk Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Abdullah AYAZ başkanlığında Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kurul üyelerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Abdullah AYAZ, bağımlılığın sadece bu günün değil yarının da meselesi olduğunu ifade etti. Bağımlılıkla mücadelenin üstünde durulması gereken önemli bir konu olduğuna dikkat çeken Vali AYAZ, “Zaman ve şartlar […]
Çankırı - 24 Şubat 2021 21:26 A A

2021 Yılının ilk Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Abdullah AYAZ başkanlığında Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kurul üyelerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Abdullah AYAZ, bağımlılığın sadece bu günün değil yarının da meselesi olduğunu ifade etti. Bağımlılıkla mücadelenin üstünde durulması gereken önemli bir konu olduğuna dikkat çeken Vali AYAZ, “Zaman ve şartlar değişiyor. İlerleyen zamanda belki de yeni bağımlılık türleri ortaya çıkacak. Bu yüzden bağımlılıkla mücadele sürekli ve önemli bir konudur. Tüm kurumlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlikte hep beraber bu konunun üstüne gitmeliyiz. Pandemi sürecinin hafiflemesinden sonra büyük ihtimalle sosyal medya, telefon ve bilgisayar bağımlılığı gibi bağımlılıklarla da mücadele etmek zorunda kalacağız. Bağımlılığın her türlüsüyle mücadele için tüm arkadaşlarımızla ortak bir şekilde çalışacağız” diye konuştu.

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından İlimizde Bağımlılıkla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında sunum yapıldı. Toplantı görüş ve düşüncelerin alınmasının ardından sona erdi.

Çankırı - 21:26 A A
BENZER HABERLER