Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

BADEMLİK BÖLGESİNDE 2. ETAP ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Çankırı Belediyesi, Bademlik Bölgesinde 2. etap çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında Bademlik Cami önü kavşak çalışmaları tamamlayan ekipler, bin ton plentmiks temel malzeme serimi yapılan yollara 1000 ton sıcak asfalt döktü. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Zafer Caddesi ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi kesişiminde yer alan kavşak çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında yapılan Ali İnandık, Mehmet Akif Ersoy, […]
Çankırı - 26 Kasım 2021 20:51 A A

Çankırı Belediyesi, Bademlik Bölgesinde 2. etap çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında Bademlik Cami önü kavşak çalışmaları tamamlayan ekipler, bin ton plentmiks temel malzeme serimi yapılan yollara 1000 ton sıcak asfalt döktü.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Zafer Caddesi ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi kesişiminde yer alan kavşak çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında yapılan Ali İnandık, Mehmet Akif Ersoy, Zafer ve Yunus Emre Caddelerinin asfalt yenileme çalışmaları ile bu caddelerin kesiştiği noktada yapılan dönel kavşak çalışmaları bölgedeki en yoğun ve kritik trafik sorununa çözüm getirdi. Yapılan çalışmalar, mahalle sakinlerini de memnun etti.

Çankırı - 20:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.