15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AYYILDIZ VOLEYBOL AKADEMİSİ EĞİTİMLERİNE START VERDİ

Çankırı’da çocukların Voleybol sporunu öğrenmeleri, fiziksel, bilişsel ve teknik anlamdaki gelişimlerini sağlamaları için “Ayyıldız Voleybol Akademisi” açıldı. Eğitimler, Akademi Koordinatörü Engin Oğuz Koçu, Baş Antrenör Halil Yüceer ve Yardımcı Antrenör Beyza Yıldız tarafından veriliyor. Hafta 3 gün gerçekleştirilecek olan eğitimler ile geleceğin Voleybolcularını yetiştirmeyi amaçlayan Ayyıldız Voleybol Akademisi yetkilileri, profesyonel bir ekip ile yola koyulduklarını, […]
Genel - 12 Eylül 2021 13:01 A A

Çankırı’da çocukların Voleybol sporunu öğrenmeleri, fiziksel, bilişsel ve teknik anlamdaki gelişimlerini sağlamaları için “Ayyıldız Voleybol Akademisi” açıldı. Eğitimler, Akademi Koordinatörü Engin Oğuz Koçu, Baş Antrenör Halil Yüceer ve Yardımcı Antrenör Beyza Yıldız tarafından veriliyor.

Hafta 3 gün gerçekleştirilecek olan eğitimler ile geleceğin Voleybolcularını yetiştirmeyi amaçlayan Ayyıldız Voleybol Akademisi yetkilileri, profesyonel bir ekip ile yola koyulduklarını, aynı zamanda çocukların üzerinde yapacakları ölçümler ile gelişimlerini takip edeceklerini ve bu takiplerini aylık olarak raporlayarak velilere bildireceklerini ifade ettiler.

Akademi Koordinatörü Engin Oğuz Koçu, Çankırı’yı Voleybol branşında İç Anadolu’nun lokomotifi haline getirmeyi hedeflediklerini belirterek “Tüm çocuklarımızı lisanslı sporcular yaparak, onlara müsabaka heyecanı yaşatacağız. Biz çocuklarımızı günü birlik çalışmalarla oyalamak için değil, uzun soluklu bir projeyle pırıl pırıl bireyler olarak yetiştirmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin en köklü voleybol kulüplerinden birisi olan, Efeler Liginin son şampiyonu Ziraat Bank ve İlimiz 2.lig Erkekler Voleybol liginde mücadele eden Çankırı Birlikspor Kulübü ile altyapı protokolleri imzaladık.

Bu protokoller çerçevesinde yetiştirdiğimiz yetenekli ve gelecek vadeden çocuklarımızı kulüplerimiz aracılığı ile profesyonel sporcu olmalarına öncülük edeceğiz. Akademimizin ülkemize, şehrimize, voleybol camiasına ve emeği geçenlere hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bizim ve çocuklarımızın emeklerini boşa çıkarmasın İnşallah.” dedi.

NOT: Çocuklarını Ayyıldız Voleybol Akademisi’ne kayıt ettirmek isteyen aileler, 0.376.606 04 31 numaralı WhatsApp hattından irtibata geçebilir ve kurs hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Genel - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.