13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AYDIN AKBAŞ: “AKŞENER TÜRK MİLLETİNİN UMUDU OLDU”

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, “Genel Başkanımızın gözlerindeki ülkenin kurtuluş ışığını gördüğüm için Meral Akşener’in ekibinde yer aldım. Yol yürüdüm. Şimdi de görüyorum ki, kendisi Türk Milletinin umudu oldu” dedi. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Çankırı’da yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Akbaş, İYİ Parti’nin kuruluş aşamasından itibaren Genel Başkan Meral Akşener’in […]
Genel - 17 Ekim 2021 20:12 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, “Genel Başkanımızın gözlerindeki ülkenin kurtuluş ışığını gördüğüm için Meral Akşener’in ekibinde yer aldım. Yol yürüdüm. Şimdi de görüyorum ki, kendisi Türk Milletinin umudu oldu” dedi.

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, Çankırı’da yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Akbaş, İYİ Parti’nin kuruluş aşamasından itibaren Genel Başkan Meral Akşener’in yanında yer aldığını dile getirerek, “Genel Başkanımızın umudunu, ışığını, gözlerinde ki ülkenin kurtuluş ışığını gördüğüm için Meral Akşener’in ekibinde yer aldım, yol yürüdüm. Şimdi de görüyorum ki Türk Milletinin umudu oldu, yol yürüyor. Biz, kendisine müteşekkiriz, teşekkür ediyorum. Biz de, onu yürüyüşünde yalnız bırakmamak için Anadolu’yu şaha kaldırmak için Çankırı’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Türkiye’yi il il, ilçe ilçe gezdiğini ifade eden İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, şu şekilde konuştu:
“Genel Başkanımız, halkın, esnafın, çiftçinin, memurun, emeklinin toplumun tüm kesimlerinin dertlerini dinliyor. Bunları, grup toplantılarında çözüm önerileri ile birlikte kamuoyunun gündemine taşıyor. Çok değerli milletvekillerimiz de soru önergeleri ile bu sorunları meclise taşıyarak halkın sorunlarını çözüm noktasında hareket ediyor. Genel siyaset olarak ülkenin içinde bulunduğu durum ortada. İnsanlar partili cumhurbaşkanı sisteminden pek memnun olmadı. Çok iyi olsun diye yürünen bir yolda maalesef gelinen noktada ekonomide, eğitimde, siyasette bir çakılma yaşadık. Anketlerde gösteriyor ki bu sistemle bu ülkeyi yarınlara taşınamayacağı görünüyor. Biz; İYİ Parti olarak Genel Başkanımızın ifadesiyle iyileştirilmiş, güçlendirilmiş parlamenter sistemden yanayız. Bunu halkın gündemine getireceğiz. Halkın sorunlarını çözmek için bu sistemde geri adım atmak lazım.”
Çankırı’da saha çalışmalarının aralıksız sürdüğüne dikkat çeken Akbaş, “Biz de teşkilatlarımızla birlikte Çankırı yerelinde ilçe ve köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Esnaflarımızı, çiftçilerimizi kısaca her kesimle görüşüyor, sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. İYİ Parti tüm teşkilatlarını tamamlamış, Çankırı bazında üye sayısını da yüzde 130 civarında artırmıştır. Yılbaşına kadar bu sayıyı yüzde 250’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Artık İYİ Parti olarak mahalle teşkilatlarımızı da oluşturuyoruz. Belirttiğimiz gibi halkın her kesiminde aktif yer alarak sorun ve sıkıntılarını dinleyerek gerekli yerlere iletiyoruz.” şeklinde konuştu.
Genel - 20:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.