20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AVRUPA ŞAMPİYONU GÜREŞÇİ 3 GÜNE 3 ŞAMPİYONLUK SIĞDIRDI

Uluslararası Erzurum Büyük Pasinler Karakucak Güreşleri, Geleneksel Büyük Erzurum Karakucak Güreşleri ile Pasinler Altınbaşak Resmi Karakucak Güreşleri’nde birincilik kürsüsüne çıkan Avrupa 3.sü Fatih Özgen,  Çankırı’nın adını Erzurum’da hafızalara kazıdı. Aralarında İranlı ve Azeri pehlivanların da yer aldığı güreşçiler ile kıyasıya mücadele veren Fatih Özgen,  üç günde üç ayrı müsabakada birincilik kürsüsüne çıkarak şampiyonluğunu ilan etti. […]
Genel - 18 Ağustos 2022 14:37 A A

Uluslararası Erzurum Büyük Pasinler Karakucak Güreşleri, Geleneksel Büyük Erzurum Karakucak Güreşleri ile Pasinler Altınbaşak Resmi Karakucak Güreşleri’nde birincilik kürsüsüne çıkan Avrupa 3.sü Fatih Özgen,  Çankırı’nın adını Erzurum’da hafızalara kazıdı.

Aralarında İranlı ve Azeri pehlivanların da yer aldığı güreşçiler ile kıyasıya mücadele veren Fatih Özgen,  üç günde üç ayrı müsabakada birincilik kürsüsüne çıkarak şampiyonluğunu ilan etti.

Erzurum’da yoğun sevgi ve takdir toplayan Özgen, kazandığı madalyaları Antrenörü Seyfettin Karadeniz’e hediye etti. Güreşçisinin galibiyet sevincini paylaşan Karadeniz, “Ata sporundaki başarımız, 2022 yılını Çankırı’nın tanıtımı için sosyal ve kültürel faaliyetlerin yılı ilan eden Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen Başkanımıza bu adımında bizden de bir hediye olsun.” dedi.

Genel - 14:37 A A
BENZER HABERLER