20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ATO-ÇANKIRI İŞADAMLARI DERNEĞİ BULUŞMASI TUZ KOLONYASI İLE BAŞLADI İŞBİRLİĞİ İLE SONUÇLANDI

ATO Başkanı Gürsel Baran, Çankırı İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Demiray’ı ve Dernek Yönetimi’ni Dernek Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Ziyarete ATO Başkan Yardımcısı Temel Aktay ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Halil İlik de eşlik etti. Medya Ankara’nın haberine göre, ATO Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da yaşayan yüzbinlerce Çankırılıyı temsilde her geçen gün daha […]
Çankırı - 19 Ağustos 2022 21:55 A A

ATO Başkanı Gürsel Baran, Çankırı İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Demiray’ı ve Dernek Yönetimi’ni Dernek Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Ziyarete ATO Başkan Yardımcısı Temel Aktay ve ATO Yönetim Kurulu Üyesi Halil İlik de eşlik etti.

Medya Ankara’nın haberine göre, ATO Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da yaşayan yüzbinlerce Çankırılıyı temsilde her geçen gün daha çok söz sahibi olan Çankırı İşadamları Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Baran ve beraberindekiler, Dernek Yönetimiyle iş dünyasının sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Çankırı’nın tanıtımı noktasında çalışmalarıyla dikkat çeken Çankırı İşadamları Derneği, Gürsel Baran’ı tuz kolonyasıyla karşıladı. Ziyaretin çok anlamlı olduğunu dile getiren Çankırı İşadamları Derneği Başkanı Ayhan Demiray, “ATO’da hakkımızdan fazlasını istemedik, hakkımız olan bütün komisyonlarda Çankırılıları görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ankara’da Nüfus olarak etkin olan Çankırılıların pozitif enerjisini her alana yansıtmak, dertlerini, sıkıntılarını çözmek için gayret edeceğini belirten ATO Başkanı Gürsel Baran, “Dernekler, sorunları yetkili alanlara taşımak için, başarılı insanların önünü açmak için var. Bu yaptığınız iş çok anlamlı, Ankara ekonomisine ve aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Sizleri tebrik ediyorum, derneğiniz hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, sektörlerin sorunlarının masaya yatırıldığı bir toplantıya da ev sahipliği yapan Çankırı İşadamları Derneği ile ATO arasında Bakanlıklarda ve sorun yaşanan noktalarda sorunları beraber aşmak için ortak çalışma yapılması ve bir komisyon kurulmasında mutabık kalındı.

Çankırı - 21:55 A A
BENZER HABERLER