reklam
reklam
DOLAR31,2283% 0.07
EURO33,9902% 0.38
STERLIN39,6330% 0.19
FRANG35,5635% 0.11
ALTIN2.042,50% 0,09
BITCOIN1.959.9325.626
reklam

ATIL HALDEKİ HAMİDE BIKCIN SPOR SALONU HAYATA DÖNDÜRÜLDÜ

Yayınlanma Tarihi : Google News
ATIL HALDEKİ HAMİDE BIKCIN SPOR SALONU HAYATA DÖNDÜRÜLDÜ
reklam

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kamp Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan ve ismini Milli Taekwondocu Olimpiyat üçüncüsü Çankırılı hemşehrimiz Hamide Bıkcın’dan alan spor salonu, kapsamlı tadilat çalışmalarının ardından hizmete hazır hale getirildi. Virane bir şekilde kaderine terk edilmiş spor salonu, yenilenmiş hali ile kampa gelecek takım ve spor kafilelerini bekliyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığının sağlamış olduğu kaynak ve imkânlarla bakım ve onarım çalışmaları yapılan Hamide Bıkcın Spor Salonu, yeni hali ile spora gönül verenlerin yüzünü güldürdü. İç ve dış bakımları ile hayata döndürülen salonun pandemi süreci ve tedbirleri kapsamında faaliyete geçmesi bekleniyor.

İl Müdürü Sadık Ak, “Virane haldeki salonu görünce yüreğim sızlamıştı. Vakit kaybetmeden salonun tekrar hayata geçirilmesi için yoğun bir mesai harcadık. Yaptığımız talepler doğrultusunda bakanlık yetkililerince gerekli izin, müsaade ve kaynaklarından sağlanan desteğin verilmesi ile birlikte ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları yaparak hem ismine yakışır bir hale getirdik hem de sporcularımızın kullanımına kazandırdık.  Hayırlı olsun.” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP