Açık
  • EURO
  • DOLAR

ATATÜRK STADYUMUNDA ÇİM GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI YAPILDI

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arayı fırsata dönüştüren Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü saha zeminindeki yıpranan çimleri yama ve ekim yöntemi ile güçlendirdi. Çankırı Atatürk Stadyumunda bulunan çim sahada yama ve ekim çalışmalarının ardından sulama, ilaçlama ve gübreleme çalışmalarıyla çim saha futbola elverişli hale getirildi. Çimlerin yanan bölümlerinin tekrar yeşererek gür […]
Çankırı - 9 Mayıs 2020 23:12 A A

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arayı fırsata dönüştüren Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü saha zeminindeki yıpranan çimleri yama ve ekim yöntemi ile güçlendirdi.

Çankırı Atatürk Stadyumunda bulunan çim sahada yama ve ekim çalışmalarının ardından sulama, ilaçlama ve gübreleme çalışmalarıyla çim saha futbola elverişli hale getirildi.

Çimlerin yanan bölümlerinin tekrar yeşererek gür ve güçlü hale gelmesi emeği geçen saha çalışanlarının yüzlerini güldürdü.  Atatürk stadyumu yapılan çalışmaların ardından antrenmanların yapılacağı, okul ve lig müsabakalarının oynanacağı günleri hazır bir şekilde bekliyor.

Çankırı - 23:12 A A
BENZER HABERLER