11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ATATÜRK STADI’NDA ÇİMLERE BAKIM YAPILIYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü liglere verilen arayı değerlendirme kapsamında, Atatürk Stadyumundaki çim sahada seyrek ve zayıf bölgelere çim ekerken, bozuk yerlere de yama yapıyor. Sezonun başından bu yana yıpranan ve zayıf düşen çim sahada, bakım personelleri tarafından hummalı bir şekilde çalışma yürütülüyor. İşinin uzmanı ekipten oluşan bakım ekibi, sahanın her bölgesini karış karış tarayarak […]
Çankırı - 24 Mart 2020 18:28 A A

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü liglere verilen arayı değerlendirme kapsamında, Atatürk Stadyumundaki çim sahada seyrek ve zayıf bölgelere çim ekerken, bozuk yerlere de yama yapıyor.

Sezonun başından bu yana yıpranan ve zayıf düşen çim sahada, bakım personelleri tarafından hummalı bir şekilde çalışma yürütülüyor. İşinin uzmanı ekipten oluşan bakım ekibi, sahanın her bölgesini karış karış tarayarak zayıf düşen ve yıpranan yerleri tespit ettikten sonra gerekli müdahalede bulunuyor.

 İlaçlama, güçlendirme, yama ve ekim çalışmalarını yerinde inceleyen Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin devam eden çalışmalar hakkında çim saha bakım ekibinden bilgi aldı.

Çankırı - 18:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.