13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ASTARLIZÂDE MEHMET HİLMİ EFENDİ

Çankırı Çevre ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen Youtube Canlı Yayın online programda bu hafta ÇAKÜ Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. İbrahim Akyol, izleyenlere Manevî Dünyamızın Mimarlarından Astarlızâde Mehmet Hilmi Efendi’yi anlattı. Derneğimizin youtube kanalı üzerinden yapılan sohbette, Astarlızâde Mehmet Hilmi Efendi’nin hayatı, eğitimi, manevî dünyası, günümüz dünyası için ne anlam ifade ettiği, maneviyat ehlinin […]
Çankırı - 20 Aralık 2020 14:11 A A

Çankırı Çevre ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen Youtube Canlı Yayın online programda bu hafta ÇAKÜ Edebiyat Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. İbrahim Akyol, izleyenlere Manevî Dünyamızın Mimarlarından Astarlızâde Mehmet Hilmi Efendi’yi anlattı. Derneğimizin youtube kanalı üzerinden yapılan sohbette, Astarlızâde Mehmet Hilmi Efendi’nin hayatı, eğitimi, manevî dünyası, günümüz dünyası için ne anlam ifade ettiği, maneviyat ehlinin varlığının toplumumuz için önemi gibi konular üzerinde duruldu.

Çankırı Çevre ve Kültür Derneği başkanı Duran Karakoyun bu güzel sohbetinden dolayı İbrahim Akyol hocamıza teşekkür ileterek, canlı yayın sohbetlerin önümüzde ki günlerde de devam edeceğini belirtti.

Program videosu

https://youtu.be/frrHw3fmuv4

Astarlizâde Mehmet Hilmi Efendi belgeseli

https://youtu.be/2NQr8yZ6gVg

Çankırı - 14:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.