17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ARAZİ TARTIŞMASINDA KAN DÖKÜLDÜ

Aralarında arazi anlaşmazlığı yüzünden husumet olan iki kardeş arasında çıkan tartışmada, ağabeyinin tüfeğinden çıkan saçmalarla yaralanan şahıs kurtarılamadı. Kızılırmak ilçesi Saraycık köyünde meydana gelen olayda arazi anlaşmazlığı nedeniyle aralarında husumet bulunan Halil Öztürk ve İrfan Öztürk evlerinin önünde tartışmaya başladılar. Tartışma zamanla büyüdü ve 62 yaşındaki ağabey Halil Öztürk, yanında getirdiği av tüfeğiyle 57 yaşındaki […]
Çankırı - 5 Temmuz 2020 11:06 A A

Aralarında arazi anlaşmazlığı yüzünden husumet olan iki kardeş arasında çıkan tartışmada, ağabeyinin tüfeğinden çıkan saçmalarla yaralanan şahıs kurtarılamadı.

Kızılırmak ilçesi Saraycık köyünde meydana gelen olayda arazi anlaşmazlığı nedeniyle aralarında husumet bulunan Halil Öztürk ve İrfan Öztürk evlerinin önünde tartışmaya başladılar. Tartışma zamanla büyüdü ve 62 yaşındaki ağabey Halil Öztürk, yanında getirdiği av tüfeğiyle 57 yaşındaki kardeşi İrfan Öztürk’ü göğsünden yaraladı.

Ağır yaralanan İrfan Öztürk’e ilk müdahale olay yerine çağırılan 112 Acil ekiplerince yapıldı. Ardından Kızılırmak Devlet Hastanesi’ne kaldırılan İrfan Öztürk doktorların yoğun çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Bir anlık sinirle kardeş katili olan ağabey Halil Öztürk ise olay yerine gelen Jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Olay hakkında başlatılan soruşturma devam ediyor.

Çankırı - 11:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.