13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ANNELER GÜNÜ MESAJI

Annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların değerini kaybetmeden zamanında bilmek, başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir.  Bu duygularla, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren annelerimizin acılarını bir kez daha yürekten paylaşıyor, tüm şehit […]
Çankırı - 9 Mayıs 2020 00:04 A A

Annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların değerini kaybetmeden zamanında bilmek, başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir. 

Bu duygularla, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren annelerimizin acılarını bir kez daha yürekten paylaşıyor, tüm şehit annelerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet, yaşayan annelerimize ise sağlıklı uzun ömürler diliyor, anneler gününü kutluyorum. 

Hamdi Bilge Aktaş
Çankırı Valisi

Çankırı - 00:04 A A
BENZER HABERLER