13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ANKARA’DAN ÇANKIRI’YA UZANAN BİR İHANETİN ÖYKÜSÜ

Bu günkü özel haberimizde geçen olayların maalesef tamamı gerçek ve benzerine yerli dizilerde rastlayabileceğiniz türden. Yaşanan olayların sonunda iki aile dağılıyor, iki yuva yıkılıyor ve olan her zamanki gibi yine çocuklara oluyor. Ankara’da yaşayan Çankırı’lı Yasin K. ile eşi Aynur K.’nın mutlu bir evliliği ve bu evliliklerinden de 2 çocukları vardı. Yasin, bir apartmanda apartman […]
Çankırı - 18 Haziran 2021 09:06 A A

Bu günkü özel haberimizde geçen olayların maalesef tamamı gerçek ve benzerine yerli dizilerde rastlayabileceğiniz türden. Yaşanan olayların sonunda iki aile dağılıyor, iki yuva yıkılıyor ve olan her zamanki gibi yine çocuklara oluyor.

Ankara’da yaşayan Çankırı’lı Yasin K. ile eşi Aynur K.’nın mutlu bir evliliği ve bu evliliklerinden de 2 çocukları vardı. Yasin, bir apartmanda apartman görevlisi olarak çalışıyor kazandığı para ile de evini geçindiriyordu. Yasin, çevresinde güler yüzü ve dürüstlüğü ile tanınan bir insandı.

Yasin’in kızkardeşi Yasemin de Ahmet K. ile evliydi ve ailesiyle birlikte Çankırı’da yaşıyordu. Ara sıra da eşi ve çocuklarıyla birlikte Ankara’daki abisini ziyarete gidiyorlar hatta bazen de birkaç günlüğüne misafir oluyorlardı. Yasin’in eniştesi Ahmet, bu geliş gidişlerde Yasin’in eşi Aynur ile bir gönül ilişkisi içine girmişti ve bundan kimsenin haberi olmamıştı.

Aynur’un da karşılık vermesiyle farklı boyutlara taşınan ilişki, bir süre sonra Yasin’in, eşinin telefonuna gelen uygunsuz mesajları fark etmesiyle ortaya çıktı. Aralarında geçen tartışma sonrasında Aynur evi terk etti ve gece yarısı ticari taksiyle Ankara’dan Çankırı’ya Ahmet’in yanına geldi. Ancak Ahmet’in ailesi durumu kabul etmedi ve Ahmet Aynur’u aynı gece Çerkeş’teki babasının evine götürdü. Bir süre baba evinde kalan Aynur ardından yine Ahmet’in Çankırı’daki evine gelerek burada birlikte yaşamaya başladı.

Eşinin evi terk etmesinin ardından boşanma davası açan Ahmet, kızkardeşi Yasemin’i de yanına alarak hem onun hem de çocuklarının 0rtada kalmasına engel olmaya çalışıyor. Olay hakkında telefonla görüştüğümüz Ahmet K. ise hem Aynur’un hem de kendisinin eşleriyle sürekli sorunlar yaşadıklarını, yıllardır evliliklerinde şiddetli geçimsizlik olduğunu söyleyerek kendini savundu. Ahmet ayrıca, “Biz şu an çok mutluyuz, Aynur eşinden boşandı ben de davamı açtım sonuçlanmasını bekliyorum. Şimdilik imam nikâhımız var, boşanma davası sonuçlanır sonuçlanmaz da nikâhımızı kıyıp evleneceğiz.” diye konuştu.

Ne diyelim; Allah ne verirse versin ama her şeyin hayırlısını versin

Çankırı - 09:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.