Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ANKARA’DAN ÇANKIRI’YA BİR DOĞUM YOLCULUĞU

Ankara’da yaşayan D.A. doğum için Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’ni ve Dr.İlhan Arslanpençe’yi seçti. Çankırı’nın sağlık alanında markalaşan ismi Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, farklı il ve ilçelerden hastaları ağırlamaya devam ediyor. Her gün Tosya’dan ve diğer çevre iller ile ilçelerden gelen hastaları ağırlayan hastane, son zamanlarda Ankara’dan gelen hastaların da uğrak yeri oluyor. Ankara’da ikamet eden […]
Genel - 26 Kasım 2022 22:40 A A

Ankara’da yaşayan D.A. doğum için Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’ni ve Dr.İlhan Arslanpençe’yi seçti. Çankırı’nın sağlık alanında markalaşan ismi Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, farklı il ve ilçelerden hastaları ağırlamaya devam ediyor. Her gün Tosya’dan ve diğer çevre iller ile ilçelerden gelen hastaları ağırlayan hastane, son zamanlarda Ankara’dan gelen hastaların da uğrak yeri oluyor. Ankara’da ikamet eden D.A. da, doğum için Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’ni tercih etti.

Annenin takibini ve doğumunu gerçekleştiren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından Dr. İlhan Arslanpençe, ‘’Annemiz bize ;bütün takiplerini ve doğumlarını yaptırdığım ablası aracılığıyla Ankara’dan ulaştı. Hamilelik süresince tüm düzenli takiplerine Ankara’dan geldi. Kendisini düzenli egzersiz ve pilates ile çok bilinçli şekilde normal doğuma hazırladık. Tavsiyelerimize uyarak, gece doğum belirtilerinin başlaması üzerine Ankara’dan yola çıktı ve hastanemize ulaştı. Sabah saatlerinde aktif doğum eylemi başladı. Çok uyumlu ve pozitif olan hastamız, sabırla ve azimle, zaman zaman pilates ve nefes egzersizleri de yaparak güzel bir normal doğum gerçekleştirdi. Hastamızın sağlıklı bir erkek çocuğu oldu. Anneyi doğumun ardından odasına aldık, yarın da kendisini Ankara’ya uğurlayacağız’’ diye konuştu.

Çevre illerden son dönemde pek çok hastanın geldiğini söyleyen Dr. İlhan Arslanpençe bu noktada hastanenin çok başarılı bir noktaya geldiğini, bunun da kent için önemli olduğunu belirtti.

Doğum için Ankara’dan Çankırı’ya gelen anne D.A. da, tüm sağlık hizmetlerinde hastaneye çok güven duyduğunu ve ablasıyla beraber başka pek çok kişinin tavsiyesi üzerine Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’ni tercih ettiğini belirterek, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İlhan Arslanpençe’ye ve ekibine teşekkür etti.

Genel - 22:40 A A
BENZER HABERLER