Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ANKARA’DAKİ BOMBALI EYLEMİN ZAMANLAMASI MANİDARDIR…

Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, Ankara’da İçişleri Bakanlığı yakınlarında saat 09.30 sıralarında meydana gelen patlama ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında patlamanın yeri ve zamanının oldukça manidar olduğunu belirten Geçgel, saldırının İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklamanın ardından yapıldığına dikkat çekti. Okan Geçgel, açıklamasında şu konulara değindi: “Ankara’da İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel […]
Genel - 1 Ekim 2023 19:17 A A

Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Okan Geçgel, Ankara’da İçişleri Bakanlığı yakınlarında saat 09.30 sıralarında meydana gelen patlama ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında patlamanın yeri ve zamanının oldukça manidar olduğunu belirten Geçgel, saldırının İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklamanın ardından yapıldığına dikkat çekti.

Okan Geçgel, açıklamasında şu konulara değindi:

“Ankara’da İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü kapısında düzenlenen bombalı terör eylemi ve eylemin zamanlaması son derece manidar…

Özellikle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın göreve başlamasıyla beraber Türkiye genelinde başlatılan her türlü operasyonun gittikçe ivme kazanması ve zehir tacirlerine yönelik operasyonların sıklığı gözlerden kaçmamıştır.

Ankara’da İçişleri Bakanlığı’na yönelik bombalı eylemin zamanlaması bu manada dikkatleri cezbetmektedir. Hatta İçişleri Bakanı Yerlikaya’nın yaptığı açıklama ve bu açıklamanın akabinde vermiş olduğu mesaj aslında bu zamanlamayı açık etmektedir.

Açıklamada Bakan Yerlikaya, “İçişleri Bakanlığımız Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısı önünde meydana gelen HAİN TERÖR SALDIRI GİRİŞİMİNDE yaralanan kahraman polislerimiz Alim Reis Demirel ve Erkan Karataş’ın tedavileri devam etmektedir.

Çok şükür hayati tehlikeleri bulunmuyor.
Kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum.

TERÖRLE, ONLARIN İŞ BİRLİKÇİLERİYLE, ZEHİR TACİRLERİYLE, ÇETELERLE, ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA DEVAM EDECEKTİR!” diyerek, çok önemli mesajlar vermiştir.

Terörün her türlüsünü şiddetle kınarken, Türkiye’nin huzur ve güvenliğine kast eden ihanet şebekelerinin beli kırılmaktadır ve kırılmaya da devam edecektir.

Son zamanlarda özellikle uyuşturucuyla mücadele başta olmak üzere tüm organize suç şebekelerine yönelik ciddi bir mücadele içerisine giren güvenlik güçlerimiz olumlu sonuçlar elde etmiş ve ihanet şebekelerinin tepesine binilmiştir.

Bu bağlamda İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya‘nın açıklamasının şifrelerini çözerken terör başta olmak üzere tüm gayrimeşru şebekelere karşı verilen mücadele açık edilmektedir.

Verilen kararlı mesajların desteklenmesi çok mühimdir bu manada Bakan Yerlikaya’ya mücadelesinden ötürü teşekkür ediyor başarıların devamını diliyorum.

Teröre ve teröristlere lanet olsun.

Kalın sağlıcakla …”

Okan GEÇGEL

Genel - 19:17 A A
BENZER HABERLER