13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ANKARA SALLANMAYA DEVAM EDİYOR

Ankara’da saat 21.42’de 3.5 şiddetinde deprem meydana geldi. Merkez üssü Yenimahalle olan depremin ardından ilk belirlemelere göre can ve mal bulunmuyor. Korkutan deprem sonrası AFAD’dan yapılan açıklamada “Ankara Yenimahalle’de meydana gelen 3,5 büyüklüğündeki deprem sonrası, şu ana kadar olumsuz bir ihbar alınmadı. Gelişmeleri takip ediyoruz” denildi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise halka hitaben yaptığı konuşmasında […]
Genel - 25 Ağustos 2019 23:21 A A

Ankara’da saat 21.42’de 3.5 şiddetinde deprem meydana geldi. Merkez üssü Yenimahalle olan depremin ardından ilk belirlemelere göre can ve mal bulunmuyor.

Korkutan deprem sonrası AFAD’dan yapılan açıklamada “Ankara Yenimahalle’de meydana gelen 3,5 büyüklüğündeki deprem sonrası, şu ana kadar olumsuz bir ihbar alınmadı. Gelişmeleri takip ediyoruz” denildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise halka hitaben yaptığı konuşmasında “Değerli hemşerilerim, Yenimahalle merkezli yaşadığımız 3,5 şiddetindeki deprem için tüm vatandaşlarıma geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Belediyemize şu ana kadar herhangi bir can ve mal kaybı ihbarı gelmemiştir. Ekiplerimiz her ihtimale karşı teyakkuz halindedir” dedi.

Genel - 23:21 A A
BENZER HABERLER