reklam
reklam
DOLAR32,2494% 0.07
EURO35,0152% 0.1
STERLIN41,3964% 0.53
FRANG35,2838% 0.09
ALTIN2.412,01% 0,09
BITCOIN67.328,40-2.818
reklam

ANKARA ÇANKIRILILAR DERNEĞİNİN ERTELENEN KONGRESİ BUGÜN YAPILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ANKARA ÇANKIRILILAR DERNEĞİNİN ERTELENEN KONGRESİ BUGÜN YAPILDI
reklam

Ankara Çankırılılar Derneği pandemi nedeniyle ertelenen Genel Kurulunu bugün yaptı. Genel Başkan Aydın Öksüz’ün güven tazelediği Genel Kurulda Yönetim, Denetleme ve Yürütme Kurulları da yeniden belirlendi. Dernek sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu açıklamalarda bulunuldu:

“Değerli Hemşerilerimiz, Değerli Ankara ve Çankırılı gönül dostlarımız; ÇANDER Ailesi olarak bugün pandemi nedeniyle ertelenen Genel Kurulumuzu % 60 katılım ile gerçekleştirdik ve yeni dönemde de mevcut Başkanımız Aydın Öksüz güven tazeleyerek bir dönem daha Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve devam edecektir.

ÇANDER olarak inşallah kaldığımız yerden proje ve faaliyetlerimize devam edecek, hemşerilerimizin birlikteliği ile Ankara’daki Yârenlerin “BİR” ve “BİZ” olması yönünde değerli Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve muhtelif konulardaki Kurul Başkanlarımızla birlikte Yârenlerin layık olduğu itibarı en üst seviyeye çıkarmak, Çankırılıların tek ses, tek güç olması için bütün Federasyonlarımız, Derneklerimiz ve Vakıflarımızla birlik, beraberlik ve istişareler içinde oluşturacağımız çatı kuruluşumuz dahilinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönem hep birlikte gerçekleştireceğimiz projeler, faaliyetler ve sırat-ı müstakim yoldaki programlarımızla ÇANDER’in yükseliş, YÂRENLERİN tırmanış dönemi olacak inşallah.

Öncelikle her daim yanımızda ve yakınımızda olarak bizlere desteklerini esirgemeyen İS-KA GRUP ‘un gönlü güzel Mutlu Demirdaş, Mesut Demirdaş, Murat Demirdaş kardeşlere, toplantımıza katılım sağlayarak bizleri onore eden, Ankara Milletvekilimiz Sn. Zeynep Yıldız , Ankara Batı Karadeniz Birliği’nin değerli gönüldaşları Burhan Akdoğan /SİNOP, Cevat Yıldırım /KARABÜK, Atay Sağtekin /ZONGULDAK ile çiçek hediyesiyle mesajlarını ileten @BAŞZONDER (BAŞKENT ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ) ve Batı Karadeniz Birliğimizin dönem Başkanı Tuncay Gençer ve BOLU, BARTIN, KASTAMONU illerimizin Başkan ve YK üyelerine, Çerkeş Dernekler Federasyonu Bşk. T.c. Şenel Yalçin, Medya Ankara gönüldaşımız ve kurucu başkanımız Bayram Polat ve Erdem Yeşer I.L.D.E.S Bşk. Veli Kamiloğlu, Yenimahale Çankırı Derneği Bşk. Vahit Oğuz , Aktaş Pasta Murat Aktaş, İsa Uysal ile toplantımıza gelen ve gelemeyen herkese teşekkür ederim. Sağolasınız, var olasınız.

Biz “HEP BİRLİKTE ÇANKIRILI’YIZ”, Bölünürsek YOK oluruz, Bölüşürsek TOK oluruz, BİR ve BİZ olursak ÇOK olur, TEK YÜREK, TEK GÜÇ ve TEK SES oluruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi ve yârenliğimizi daim ve kaim eylesin. Derneğimizde görev alan ve hizmet sevdasında taşın altına elini koyarak birlikte yol yürüyeceğimiz Yönetim, Denetim ve Faaliyet Kurullarına görevleri hayırlı ve uğurlu olsun. Saygı ve Sevgilerimizle.”

 

reklam

YORUM YAP