Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ALKIŞLARIMIZ SİZLERE KOCA YÜREKLİ ASLANLAR

Çankırı Basketbol Akademi Kurucusu, Kulüp Başkanı ve Baş Antrenörü Cihat Maraz, düzenlediği basın açıklamasında tüm oyuncularına, destekçilerine ve izleyenlere teşekkür etti. Maraz, “Alkışlarımız sizinle koca yürekli aslanlar” diyerek başladığı açıklamasına şöyle devam etti: “10 maç 8 galibiyet 2 mağlubiyet 2021-2022 sezonu U18 takımımızla 26 takımın katıldığı Ankara Küme 3 liginden sezona katıldık. 3 hasta sporcumuzla […]
Genel - 18 Nisan 2022 15:34 A A

Çankırı Basketbol Akademi Kurucusu, Kulüp Başkanı ve Baş Antrenörü Cihat Maraz, düzenlediği basın açıklamasında tüm oyuncularına, destekçilerine ve izleyenlere teşekkür etti. Maraz, “Alkışlarımız sizinle koca yürekli aslanlar” diyerek başladığı açıklamasına şöyle devam etti:

“10 maç 8 galibiyet 2 mağlubiyet

2021-2022 sezonu U18 takımımızla 26 takımın katıldığı Ankara Küme 3 liginden sezona katıldık. 3 hasta sporcumuzla Yarı Final için çıktığımız 2.maçı kaybederek sezona veda ediyoruz.U16 takımımız ağırlıklı çıktığımız ligde terinin son damlasına kadar savaşan aslanlarımızı tebrik ediyoruz. Ankara’da Çankırı basketbolunu en iyi şekilde centilmence temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Bizlere bu yolda desteğini eksik etmeyen başta sponsorumuz Kırıker Metal Ltd. Şti. Genel Müdürü Mustafa Kırıker kardeşime çok teşekkür eder birlikteliğimizin her daim sürmesini Allah’tan niyaz ederiz.

Bundan sonraki sezonlarda da Çankırı basketbolunu Tüm Türkiye’ye tanıtmak için yolumuza devam edeceğiz. Bizlere dualarını eksik etmeyen velilerimize sporcularımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ayrıca U18 takımımızdan yaşları dolan Kaptanımız İhsan Kayra Uluyaz’a, Ramazan Kaan Özdemir’e ve Murat Dahi kardeşlerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diler, her daim onların yanların da olduğumuzu bildirmek isteriz.

Çankırı Basketbol Akademi
Hedefe Giden Tek Yol

Genel - 15:34 A A
BENZER HABERLER