15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ALİ SOLAK BARTIN İŞKUR İL MÜDÜRÜ OLDU

Uzun yıllar Çankırı’da görev yapan, Çankırı’nın sevilen simalarından, İş-Kur İl Müdür Yardımcısı ve Büro Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ali Solak, Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne İl Müdürü olarak tayin oldu. Çankırı’da bulunduğu sürece güler yüzü ve tatlı diliyle herkesin gönlünü kazanan Ali Solak sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sevgili Dostlar, […]
Çankırı - 12 Aralık 2020 21:20 A A

Uzun yıllar Çankırı’da görev yapan, Çankırı’nın sevilen simalarından, İş-Kur İl Müdür Yardımcısı ve Büro Memur-Sen Çankırı İl Başkanı Ali Solak, Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne İl Müdürü olarak tayin oldu. Çankırı’da bulunduğu sürece güler yüzü ve tatlı diliyle herkesin gönlünü kazanan Ali Solak sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sevgili Dostlar, 2005 Yılından bu yana Çankırı’mızda hizmet vermekteyim, Bugün itibariye BARTIN Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne, İl Müdürü olarak atandım. Rabbim utandırmasın; işsizimize, işverenimize her şeyden öte, her şeyin en iyisine layık Milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.”

Olay 18 ailesi olarak kıymetli müdürümüz Ali Solak’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Çankırı - 21:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.