Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AL BAYRAĞIMIZIN GÖLGESİNDE VARLIK VE YÜKSELİŞ MÜCADELESİ

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yazılı bir mesajla kutladı. “23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla başlayan yakın tarihin en büyük adımı, bugün halen al bayrağımızın gölgesinde varlık ve yükseliş mücadelesiyle devam ediyor.” sözleriyle mesajına başlayan Çelik, şöyle devam etti: “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir […]
Çankırı - 23 Nisan 2022 00:30 A A

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yazılı bir mesajla kutladı. “23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla başlayan yakın tarihin en büyük adımı, bugün halen al bayrağımızın gölgesinde varlık ve yükseliş mücadelesiyle devam ediyor.” sözleriyle mesajına başlayan Çelik, şöyle devam etti:

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir olgusuyla yükselen Meclis, milletin iradesine ilk günkü gibi sahip çıkmaya devam etmektedir. Hem gazi, hem kahraman olan aziz milletin aziz Meclisi; Türk demokrasisinin, yerli ve milli iradenin, mazlum coğrafyaların ve barışın umudu olarak ilerlemeye devam edecektir.

Darbe girişimleri, vesayetçiler hatta terör saldırıları karşısında dahi milli iradenin temsilcisi olan TBMM, milli egemenliğin uzun yıllar muhafazası için çocuklarımıza emanet edilmiştir. 23 Nisan’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, milletimizin çocuklarımıza olan inancının aynı zamanda bir simgesi olmuştu

Bizler ulaşabildiğimiz en son noktada bayrağı sevgili çocuklarımıza emanet edeceğiz. Yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni ettiğimiz, bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, TBMM’nin 102’inci açılış yıl dönümünün başarılarla dolu nice uzun yıllara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.”

Çankırı - 00:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.