reklam
reklam
DOLAR31,3677% 0.42
EURO34,0595% 0.51
STERLIN39,7661% 0.47
FRANG35,5200% 0.53
ALTIN2.100,98% 2,34
BITCOIN1.959.125-0.178
reklam

AKPARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Çankırı AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programa milletvekilleri, belediye ve belde başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililerin katılımı ile AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, geçmiş dönem İl Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe – Belde Belediye Başkanları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, “Bizim en büyük gücümüz teşkilatımızdır. AK Parti her zaman kendini yenileyen 18 yaşında olan bir partidir” dedi. Kendi talebi sonucu Cumhurbaşkanı’nın talimatıyla ilimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı M.Cahit Turhan’ın Çankırı ziyaretinde; Çankırı çevreyolu, Çankırı-Şabanözü-Ankara karayolu, Korgun-Kurşunlu karayolu gibi bitirilemeyen yolların bir an önce bitirilebilmesi için gerekli talimatların verildiği ve sürecin takipçisi olacağı sözünü verdiğini de hatırlatan Çelik, “2020 yılında Çankırı daha iyi olacak diye tahmin ediyoruz” dedi.

Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda açıklamalarda bulunan Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu da “Çankırı’da bir uyum var, birlik ve beraberlik var. AK Parti ailesinde bencillik olmaz, kibir olmaz, hırs olmaz, gurur ve tepeden bakma olmaz. AK Parti bu davaya inanların partisidir. Şehrimize hizmet noktasında birlik ve beraberlik içinde gayret gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

reklam

YORUM YAP