29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKBAŞOĞLU YENİ YAPILAN KARAYOLU PROJELERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, beraberinde AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile Çankırı Merkezde ve İlçelerde devam eden karayolu projeleri ile […]
Çankırı - 14 Eylül 2023 16:48 A A

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, beraberinde AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile Çankırı Merkezde ve İlçelerde devam eden karayolu projeleri ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu.

Ankara- Çankırı Çevre yolu ile köprülü kavşaklar ve ilçelerde yapılan incelemelere, Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan ve beraberindeki teknik heyet eşlik etti.

Yapılan incelemeler hakkında açıklamalarda bulunan Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan; “Çankırı Çevre Yolu güzergâhında jeolojik yapının jipsli ve tuzlu olmasına binaen zemindeki oynamalar sebebiyle bazı kısımlarda yol yüzeyinde kabarmalar ve değişiklikler yaşanmaktadır.

Bu durum yol yapım inşaatında yapılanları tekrar sökme ve yenileme ile ilave önlemler almayı gerektirdiğinden çevre yolunun trafiğe açılması ne yazık ki gecikmektedir. Çevre yolumuzun bir an önce hizmete açılması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.” dedi.

Çankırı - 16:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.