Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AKBAŞ HALKIMIZIN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI VE RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 1 Mayıs İşçi Bayramı ve Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Akbaş, yayınladığı 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlama mesajında, “1886’da 8 saatlik iş günü için başlatılan mücadelenin yıl dönümü olan 1 Mayıs, Dünya üzerindeki birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de 1906 yılından beri kutlanmaktadır. Bizler, alın terinin önemini, […]
Genel - 1 Mayıs 2022 14:30 A A

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, 1 Mayıs İşçi Bayramı ve Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Akbaş, yayınladığı 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlama mesajında, “1886’da 8 saatlik iş günü için başlatılan mücadelenin yıl dönümü olan 1 Mayıs, Dünya üzerindeki birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de 1906 yılından beri kutlanmaktadır. Bizler, alın terinin önemini, kutsallığını bilen, Peygamberimizin işçinin alın teri kurumadan ücretini ödeyin dediği bir dine mensubuz. Ancak ülkemizde ise işçi sınıfı ne yazık ki yoksulluk ve açlık sınırının altında yaşantısını sürdürmeye çalışıyor. İnşallah İYİ Parti iktidarında işçi kardeşlerim, hak ettiği ücreti alacak ve hak ettiği değeri görecektir. Bu vesile emeği ve alın teriyle üretimimize, gelişimimize hizmet veren tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nü kutluyorum” dedi.

İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, yayınladığı Ramazan Bayramı mesajında ise şu ifadelere yer verdi:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü, Bayrama kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayram; bir ay boyunca iyilik, ibadet ve tefekkürle kendini her yönüyle eğiten müminlere Ramazanı Şerif’in en güzel armağanıdır. Bayram, duaların kabul olduğu önemli günlerdendir; hep birlikte elimizi açalım ve dualarımızı insanlığa gönderelim. Dünyanın farklı yerlerinde kardeşlerimizin yaşadığı zulmün, baskının, işkencenin ve mağduriyetlerin son bulması için Yüce Rabbimize dua edelim. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Çankırılı hemşehrilerim olmak üzere ülkemizin, milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramlarını canı gönülden tebrik ediyor.”

Genel - 14:30 A A
BENZER HABERLER