reklam
reklam
DOLAR 31,0254 % 0.05
EURO 33,6324 % 0.15
STERLIN 39,2572 % 0.06
FRANG 35,2876 % 0.08
ALTIN 2.019,92 % 0,09
BITCOIN 1.620.951 -0.883
reklam

AK PARTİ’DE TEMAYÜL COŞKUSU

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİ’DE TEMAYÜL COŞKUSU
reklam

Ak Parti gündeminde hafta sonu yapılan temayül vardı. 31 Mart 2024 yerel seçimleri için aday belirleme sürecinde temayül oylaması  %95 katılım oranıyla gerçekleşti. Temayül yoklaması için Çankırı’ya gelen Komisyon başkanı Samir Altunkaynak, MKYK üyesi M.Ali Kurt ve Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar da oylamada hazır bulundular.

Temayül yoklamasında konuşan AK Parti Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan, “31 Mart 2024 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için aday belirleme sürecinde önemli bir kriter olan temayül seçimlerimizi Allah’ın izniyle ve teşkilatlarımızın teveccühü ile %95 gibi yüksek bir katılım oranıyla gerçekleştirdik.” dedi.

Temayül yoklamasının amacının teşkilat mensuplarının görüşlerini, düşüncelerini, eğilimlerini tespit ederek adayların belirlenme sürecinde bu görüş ve önerilerden istifade etmek olduğunu söyleyen Erdoğan, tespit edilen eğilimlerin partinin karar alma sürecinde rehber olacağını ve son dönemde yapılan temayül yoklamalarının elektronik ortamda yapılarak hem çevre dostu olduğunu hem de zaman tasarrufu sağladıklarını dile getirdi.

31 Mart gecesinin seçim zaferine imza atılan bir gece olacağını dile getiren Erdoğan, bu anlamda her kademe ile çok dikkatli ve titiz bir çalışma yürüttüklerini kaydetti. Bu seçimlerde de AK Parti Genel Merkezinin aldığı kararla, aday adaylığı başvuru ücretlerinin parti yerine AFAD üzerinden Filistinli kardeşlerimize aktarıldığını söyleyen Erdoğan, onların ihtiyaçlarını gidermek üzere samimiyetimizi ve dayanışma duygumuzu ifade etmek için kullandıklarını ifade eden Erdoğan, “Demokrasinin en güzel örneğini gösterdikleri için katılım sağlayan ve emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.