-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ TEŞKİLATLARI 2023’E HAZIR

AK Parti Çankırı İl Teşkilatı, sahada yürüttüğü faaliyetlerine ilçelerde devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde konuşan Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, ilçelerdeki yatırımların daha da hızlanacağını belirtti. Çivitcioğlu, “Gece gündüz durmadan Çankırı’mıza hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. EKONOMİDE DÖNÜM NOKTASI Yeni Ekonomi Modeli’ne ilişkin de konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Kurdaki düşüşü hep birlikte görüyoruz […]
Genel - 28 Aralık 2021 12:39 A A

AK Parti Çankırı İl Teşkilatı, sahada yürüttüğü faaliyetlerine ilçelerde devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde konuşan Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, ilçelerdeki yatırımların daha da hızlanacağını belirtti. Çivitcioğlu, “Gece gündüz durmadan Çankırı’mıza hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

EKONOMİDE DÖNÜM NOKTASI

Yeni Ekonomi Modeli’ne ilişkin de konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, “Kurdaki düşüşü hep birlikte görüyoruz ve bu kur düşüşü sebebiyle tarımdan gıdaya varıncaya kadar indirimler en kısa sürede raflara yansıyacak. Bunun takipçisi olacağız. Ayrıca asgari ücrete %50’nin üzerinde bir artış yaparak asgari ücretten alınan gelir vergisini ve damga vergisini kaldırarak çalışanımızın alım gücünü arttırdık ve işverenlerimizin vergi yükünü azalttık.” şeklinde konuştu.

TEŞKİLATLAR 2023’E HAZIR

Konuşmasında Çankırı’nın 2023’e hazır olduğunu da dile getiren Çivitcioğlu, “Teşkilatımız ile birlikte her daim sahalardayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ‘Güçlü Türkiye’ yolunda durmadan hedeflerimize yürüyeceğiz.” dedi.

Genel - 12:39 A A
BENZER HABERLER