20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ TEŞKİLATI MAHALLE MUHTARLARINI ZİYARET ETTİ

Çankırı Merkez İlçemizin değerli Mahalle Muhtarlarını AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç ve AK Parti Teşkilatımızla birlikte ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Muhtarlar Mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini ileterek, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulundular. Muhtarlarımız […]
Çankırı - 10 Eylül 2022 23:03 A A

Çankırı Merkez İlçemizin değerli Mahalle Muhtarlarını AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç ve AK Parti Teşkilatımızla birlikte ziyaret ettiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Muhtarlar Mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini ileterek, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulundular.

Muhtarlarımız taleplerini dinleyen ve sorularını cevaplandıran Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Ak Parti Teşkilatının ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirttiler.

Çankırı - 23:03 A A
BENZER HABERLER