14° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ VE İL BAŞKANI’NDAN 1 MAYIS KUTLAMA MESAJLARI

AK Parti Grup Başkanvekili Çankırı Milletvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle birer mesaj yayımlayarak işçi ve emekçilerin günlerini kutladılar. Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, “Her güzel işin altında bir alın teri, bir emek mevcuttur.” sözleriyle başladığı konuşmasına şöyle devam etti: “Sn Cumhurbaşkanımızı liderliğinde […]
Genel - 1 Mayıs 2023 22:00 A A

AK Parti Grup Başkanvekili Çankırı Milletvekili Av.Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle birer mesaj yayımlayarak işçi ve emekçilerin günlerini kutladılar.

Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, “Her güzel işin altında bir alın teri, bir emek mevcuttur.” sözleriyle başladığı konuşmasına şöyle devam etti:

“Sn Cumhurbaşkanımızı liderliğinde 2023 Türkiye Yüzyılı vizyonu ile başladığımız bu yılda, işçisi, işvereni, sendikası ile bu yıl herkesin her kesimin ve her vatandaşımızın şahlanış yılı olacaktır. Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazlaya dayalı milli ekonomi modeli ile dışa bağımlı olduğumuz enerjide sisteme entegre ettiğimiz milli ve yerli doğalgazın muazzam ekonomik katkısıyla çok daha müreffeh günlere inşâAllah hep birlikte ulaşacağız.

Başta emekçi kardeşlerimiz olmak üzere toplumun her kesiminin alım gücünü artırmaya devam edeceğiz. Türkiye, kendi üzerinde kurulan kirli oyunları bozarak, daha büyük ve güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Çankırımızın ve ülkemizin her köşesindeki işyerlerinde ilmek ilmek alın teri ve emekleri ile üretimde bulunan işçi kardeşlerimizin bu güzel günlerini en içten dileklerimle kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, afiyet, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.”

AK Parti Çankırı Milletvekili Çivitcioğlu yayımladığı mesajda, “Her daim emekçisinin yanında olmayı hizmet anlayışının merkezine konumlandırmış bir devlet olarak inanıyoruz ki ,2023 hedeflerine ulaşmış bir Türkiye; işçisi, işvereni, çalışanı, sendikası ve kamu kurumları ile 7’den 70’e herkesin eseri olacaktır. Bu duygularla, özveri ve emeğiyle hayatını kazanan tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik ise mesajında, “İş hayatının en kritik noktalarında bulunan işçi kardeşlerimizin günlerini kutluyorum. İşçi demek emek demektir. Her yapılan işin arkasında bir alın teri bir emek olduğunu bilmek gerekmekte. Ülkemizin daha gelişmiş daha müreffeh hale gelmesi için alın teri döken işçi ve emekçi kardeşlerimizin günlerini kutluyorum.” dedi.

Genel - 22:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.