17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ MERKEZ İLÇE DELEGE SEÇİMLERİ YAPILDI

Ak Parti Çankırı Teşkilatı, partiyi ve Türkiye’yi 2023 seçimlerine taşıyacak kadrolarını oluşturmaya devam ediyor. Bir haftadır süren İlçe Delege Seçimleri bugün de Merkez İlçe Delege Seçimi’yle devam etti. Milletvekillerimiz Av. M.Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İl Gençlik Kolları Başkanı M.Furkan Altuntaş, İl Genel Meclisi […]
Çankırı - 7 Aralık 2019 22:44 A A

Ak Parti Çankırı Teşkilatı, partiyi ve Türkiye’yi 2023 seçimlerine taşıyacak kadrolarını oluşturmaya devam ediyor. Bir haftadır süren İlçe Delege Seçimleri bugün de Merkez İlçe Delege Seçimi’yle devam etti.

Milletvekillerimiz Av. M.Emin Akbaşoğlu ve Salim Çivitçioğlu, İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İl Gençlik Kolları Başkanı M.Furkan Altuntaş, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, eski İl Başkanı Celal Kaman, eski Milletvekili Hüseyin Filiz’in de hazır bulundukları delege seçiminde, partililerin yoğun ilgisi ve katılımı dikkat çekti.

Oy verme işlemlerinin tamamlanmasının ardından İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik “katılımlarından dolayı Milletvekillerimize, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi üyelerimize ve beraber yürüdüğümüz tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Çankırı - 22:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.